Wdrożenia IT

Realizacja wdrożeń:

Wdrożenie, to proces dość złożony, zarówno pod kątem samej realizacji jak i wszystkich analiz wymagań biznesowych i technicznych przed złożeniem konkretnej oferty. Realizując dane wdrożenie musimy najpierw szczegółowo określić zakres wykonywanych prac, co przekłada się na czas wykonania projektu oraz cenę. Z uwagi na to, że nasi inżynierowie działają w trybie projektowym (ich prace są planowane z dużym wyprzedzeniem), stąd niemożliwe jest ustalenie terminu wdrożenia z dnia na dzień – z reguły pierwsze wolne terminy są ustalane z minimum 4 tygodniowym wyprzedzeniem.

Realizując wdrożenia dodatkowo możemy zaproponować naszym klientom:
Szkolenia dla przyszłych administratorów wdrożonego środowiska.
Wsparcie powdrożeniowe (najczęściej w formie pakietu godzin do wykorzystania w ustalonym okresie po podpisaniu protokołów odbioru).
Dokumentację wdrożeniową, która między innymi może zawierać wizję rozwiązania, projekt techniczny (dokładna konfiguracja całości środowiska), opis postepowania na wypadek awarii, czynności utrzymaniowe itp.

Posiadając szeroką kadrę inżynierską mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi do konkretnego projektu wdrożeniowego IT skierowanego dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw (powyżej 5.000 użytkowników), jak również firm wielooddziałowych, nowopowstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze infrastruktury informatycznej.

Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie, proponując możliwie najlepsze rozwiązania, które w pełni będą dostosowane do specyfiki firmy, stanu zatrudnienia, a przede wszystkim potrzeb organizacyjnych danego przedsiębiorstwa.

Ceny:

Stawki za realizacje wdrożenia są najczęściej ustalane za godzinę pracy inżyniera. Ilość godzin, a co za tym idzie finalna cena, zależy od bardzo wielu czynników, jak chociażby, od liczby użytkowników, ilości serwerów, całej typologii, czy dane wdrożenie ma być przeprowadzone kompletnie od zera, czy ma polegać na ulepszeniu już istniejącego środowiska, czy po wdrożeniu ma być przygotowana cała dokumentacja i wielu innych składowych. Dodatkowo każde środowisko pracy jest inne, jak również zakres wykonywanych naszych usług jest dość szeroki, dlatego każdy projekt, którego się podejmujemy jest od początku do końca na tyle niepowtarzalny, że nie da się z góry oszacować jego wartości.

Zakres wykonywanych usług:

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat świadczonych przez nas usług.

Genruj kod html do newsleterrów
>Zatory Płatnicze
>Mobilne Zarządzanie Magazynem (WMA)
>Aktualizacja kursów walut z NBP
>BIRAX – Internetowa Baza Regon
>Weryfikacja płatnika VAT
>Biała Lista
>JPK Delivery
>Oracle
>Tworzenie stron i sklepów internetowych
>Moduły AX
>Split Payment
>DELL / EMC
>Fortinet
>VMware
>Wdrożenie Microsoft Dynamics AX / 365 / Business Central
>Jednolity Plik Kontrolny
>Microsoft
>Telekomunikacja
>Sieci Komputerowe