O nas

Network Masters – główne obszary działalności:

Szkolenia otwarte, zamknięte, coaching

Naszą misją jest dostarczenie Klientom najwyższej jakości usług szkoleniowych. Realizujemy autoryzowane i autorskie warsztaty informatyczne prowadzone przez doświadczonych i certyfikowanych trenerów z wieloletnim stażem.

Kursy otwarte odbywają się cyklicznie w wybranych miastach na terenie całej Polski, dla grup maksymalnie 10-12 osobowych. Wiele warsztatów prowadzonych jest na różnym poziome zaawansowania, tak żeby każdy mógł znaleźć odpowiednie szkolenie dla siebie.

W przypadku projektów zamkniętych staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i wymagania naszych Klientów w celu opracowania zindywidualizowanej oferty szkoleniowej. Dzięki szerokiej wiedzy i praktycznym umiejętnościom naszych ekspertów możemy dopasować tematykę ćwiczeń nie tylko do profilu działalności firm, ale również do profilu poszczególnych działów, czy też szczegółowych wymagań pojedynczych osób.

Wdrożenia

Doświadczona i dobrze wyszkolona kadra inżynierska, to podstawa do sprawnej realizacji każdego projektu wdrożeniowego, przed jakim stawiają nas Klienci. Bogata wiedza z informatyki, dodatkowo poparta licznymi certyfikatami branżowymi oraz doświadczeniem, daje naszym klientom stabilny grunt do współpracy nawet przy bardzo zaawansowanych i zakrojonych na dużą skalę projektach IT.

Posiadając szeroką kadrę inżynierską mamy możliwość odpowiedniego doboru sprawdzonych i ściśle wyspecjalizowanych ludzi do konkretnego projektu wdrożeniowego IT skierowanego dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również firm wielooddziałowych, nowo powstających oraz rozbudowujących i unowocześniających swoje zaplecze infrastruktury informatycznej.

Zespół Network Masters