Wdrożenie Microsoft Dynamics AX / 365 / Business Central

Microsoft Dynamics AX, to rozbudowany system klasy ERP do sprawnego zarządzania wszystkimi kluczowymi procesami. System posiada wszelkie niezbędne moduły (m.in. Produkcja, Logistyka, Planowanie, Sprzedaż, Finanse), które elastycznie mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb, praktycznie w każdym średnim i dużym przedsiębiorstwie.

microsoft dynamics

OPIS:

Platforma Microsoft Dynamics 365 (dawniej Microsoft Dynamics AX) jest odpowiedzią Microsoft na wymagania przedsiębiorstw w zakresie zarządzania procesami biznesowym. Swoim działaniem i funkcjonalnościami obejmuje obszary dotyczące finansów, łańcucha dostaw, działań operacyjnych, produkcji, handlu, raportowania, serwisu w części ERP oraz marketingu, sprzedaży i e-commerce w części CRM.

Microsoft Dynamics Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) to część platformy Microsoft Dynamics 365 kierowana do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dostępny w 2 podstawowych wariantach: Business Central Essentials (finanse, sprzedaż, zakupy, magazyn, CRM, projekty) oraz Business Central Premium (funkcjonalności Business Central Essentials + produkcja i serwis).

W ramach platformy Microsoft Dynamics 365 użytkownik systemu otrzymuje dedykowane narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb wynikających z charakteru wykonywanych przez niego zadań, usprawniające jego codzienną pracę.

Microsoft Dynamics 365 jest wszechstronnym rozwiązaniem, możliwym do zastosowania w każdym przedsiębiorstwie chcącym poprawić produktywność działalności. Posiada bogaty zestaw funkcjonalności, dzięki czemu możliwe jest dostosowanie jego działania do branży i charakteru prowadzonego biznesu. Wdrożenie systemu skutkuje optymalizacją procesów i dostarcza wielu kluczowych danych.

ROZWIĄZANIE:

Kompleksowa obsługa projektu: analiza, licencjonowanie, wdrożenie i wsparcie.

  • Analiza procesów biznesowych i istniejącej infrastruktury (określenie i w jakich obszarach Klienta system informatyczny ERP Microsoft będzie funkcjonował)
  • Zaprojektowanie niezbędnych modyfikacji
  • Licencjonowanie i pełne uruchomienie systemu ERP Microsoft według założeń biznesowych Klienta

KORZYŚCI:

  • Realizacja całego projektu w ramach jednej umowy
  • W ramach współpracy, na bieżąco optymalizowanie i modernizowanie systemu ERP Microsoft, w zależności od zmieniających się potrzeb biznesowych Klienta
  • Dodatkowe szkolenia i warsztaty użytkowania
  • Wsparcie 24/7/365
Genruj kod html do newsleterrów