Szkolenia

Realizacja szkoleń otwartych:

Jesteśmy obecni praktycznie każdym mieście wojewódzkim w których co miesiąc organizujemy różne tematy szkoleń w formie otwartej. Na szkoleniach zapewniamy sale z pełnym wyposażeniem technicznym, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz certyfikat podpisany przez naszego eksperta, potwierdzający ukończenie warsztatów, a wszystko za przystępną cenę w zależności od tematyki szkolenia.
Cały proces zgłaszania się na szkolenia otwarte, realizowany jest w oparciu o nasz regulamin.

Realizacja szkoleń zamkniętych:

Programy naszych szkoleń zawsze są profilowane pod potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa lub działu. Oprócz standardowych szkoleń, od kilku do kilkunastu osób, realizujemy również szkolenia indywidualne, coachingi i doradztwo. Warsztaty mogą zostać także przeprowadzone w oparciu o pliki funkcjonujące w Państwa firmie. Dodatkowo świadczymy usługi wsparcia działów i osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników, tworząc dla nich specjalnie przygotowane testy, dzięki którym fizycznie można zbadać wiedzę i umiejętności kandydata z danego programu komputerowego.

banner2

Zakup i dostarczenie odpowiedniego oprogramowaniaInstalacja programu w środowisku pracySzkolenia personelu

Szkolenia prowadzone są na terenie całego kraju (bezpośrednio w siedzibie zamawiającego lub innym dowolnie ustalonym miejscu).

Ceny:

Ceny za realizację naszych szkoleń są każdorazowo ustalane indywidualnie. Na cenę ma wpływ wiele czynników, takich jak:

  • Ilość dni
  • Wielkość grupy
  • Poziom zaawansowania
  • Dobór eksperta do danego projektu
  • Lokalizacja szkolenia

W cenie zawieramy: materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej, certyfikat ukończenia warsztatów, konsultacje z trenerem podczas trwania projektu, dojazd i ewentualne noclegi dla trenera.

Po Państwa stronie pozostaje: zapewnienie sali szkoleniowej (z pełnym wyposażeniem: flipchart, pisaki, rzutnik, laptop / komputer dla każdego uczestnika).

Genruj kod html do newsleterrów
>Szkolenia z pakietu Office
>Coaching
>Szkolenia Online
>Szkolenia otwarte
>Szkolenia zamknięte